Dolmuş merkez durağı açılışı gerçekleştirildi
Dolmuş merkez durağı açılışı gerçekleştirildi

Niksar Belediyesi ile S.S. 4 Nolu Şehir İçi Taşıyıcılar Kooperatifi’nin işbirliği ile 3. Etap TOKİ girişinde yapımı tamamlanan dolmuş merkez durağının açılışı gerçekleştirildi.

            S.S. 4 Nolu Şehir İçi Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticileri ve şoförleri yeni merkez duraklarına kavuştular. Düzenlenen açılış programına Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve S.S. 4 Nolu Şehir İçi Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ziya Yılmaz’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ile sivil toplum örgütleri başkanları ve oda başkanları katıldılar.

            Programda açılış konuşmasını yapan S.S. 4 Nolu Şehir İçi Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ziya Yılmaz, merkez durak binasının yapılmasında büyük emeği geçen ve projeye önderlik yapan Belediye Başkanı Özdilek Özcan’a teşekkür etti.

            Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise yaptığı konuşmada, S.S. 4 Nolu Şehir İçi Taşıyıcılar Kooperatifi başkanları ve yönetimleriyle el ele vererek merkez durak binasını inşa ettiklerini söyledi. Başkan Özcan yaptığı açıklamada; “Kooperatifimiz önceki başkanı ile şimdiki başkanımız ile sürekli yeni merkez durağı konusunda çalışmalar yapıyorduk. Bu çalışmalarımızı nihayete erdirdik. Bu çalışmalarda belediyemiz ile kooperatifimiz el ele vermiştir. Bir dayanışma içerisinde ter döktük. Yapılan dolmuş merkez durağı binamız ilçemiz ve kooperatifimize hayırlı olsun” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde kurban kesilirken, dolmuş merkez durağının açılış kurdelesi kesildi.