Sportif faaliyetlerde başarılar
Sportif faaliyetlerde başarılar

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ilimizin ekiplerinin katıldığı sportif faaliyetleri ve elde edilen başarıları takip edip paylaşıyor. Kurumun resmi sitesinden ve sosyal paylaşım hesaplarından verilen bilgiler beğeni kazanıyor.

            İşte o paylaşımlardan bazıları şöyle oldu:

KUBİLAY YILDIZ'DAN GÜMÜŞ MADALYA

10.000 metre Türkiye Şampiyonasında Tokat'ımızı temsil eden Anadolu Gençlik Spor Kulübü Sporcusu Kubilay Yıldız Genç Erkekler kategorisinde 32.52 dakikalık derecesi ile Türkiye 2.si olarak Gümüş madalya kazandı.

Sporcumuzu ve Antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

**

OKULSPORLARINDA TAEKWONDO BAŞARISI

Kayseri ilinde devam eden 2016-2017 Eğitim Yılı #OkulSporları Yıldızlar Taekwondo Grup Müsabakalarında mücadele eden İlimiz Sporcularından Karşıyaka Orta Okulu öğrencisi Ömer Yiğit Çağıl 37 Kg Altın Madalya kazandı.

Sporcumuzu ve Antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

**

HALK OYUNLARINDA FİNALLERDEYİZ

Kulüpler arası yıldızlar Halk oyunları Bölge Yarışmasında Turhal Yeni Belediye Spor Kulübü adına yarışan Şehit İbrahim Doğan Orta okulumuz bölge birincisi olarak Türkiye Şampiyonluğuna gidiyor.

Kulübümüzü,Okulumuzu Hocamızı ve Halk oyunları ekibimizi tebrik ederiz.

**

FİLENİN SULTANLARI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Antalya 'da düzenlenen 5. Voleybol turnuvasında İlimizi temsil eden Tokat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Niksar Sevgi Evleri Kız Voleybol takımımız centilmence mücadeleleri ile Türkiye Üçüncüsü olmuşturlar.

 

Sporcularımızı ve Antrenörümüzü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.