Tüketici bilinçlendirme seminerleri devam ediyor
Tüketici bilinçlendirme seminerleri devam ediyor

Tokat Ticaret İl Müdürlüğü tarafından 15-21 Mart Tüketici Haftası etkinlikleri kapsamında Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Tokat Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine seminer verildi.

            Tokat Ticaret İl Müdürlüğü tarafından 15-21 Mart Tüketici Haftası etkinlikleri kapsamında Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun getirdiği yenilikler ve uygulama esasları konusunda Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Tokat Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine seminer verildi.

            Okul konferans salonunda yapılan etkinliğe Tokat Ticaret İl Müdürü Ali Osman Sakar, Tokat Tüketici Hakem Heyeti Raportörleri katıldı. Programda açılış konuşmasını yapan Tokat Ticaret Müdürü Ali Osman Sakar 15-21 Mart Tüketici Haftasının önemini vurguladı ve hafta kapsamında etkinliklerinin devam edeceğini söyledi.

            Müdür Sakar'ın konuşmasının ardından sunumlar yapıldı soru cevap kısmında öğrenciler ve öğretmenler merak ettikleri konularda yetkilerden bilgi aldı.