Atletizmde başarılı oldular
Atletizmde başarılı oldular

İlimizin atletizm branşında gelecek vaat eden sporcularından Özlem Uçar ve Vildan Kelek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’ı makamında ziyaret ettiler.

Tokat Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sevil Alaçam beraberinde Beden Eğitimi Öğretmeni Alptekin Kıvrak, Antrenörler Erol Karaca, Efe Karaca, sporcular Vildan Kelek ve Özlem Uçar ile birlikte makama geldiler.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Sevil Alaçam “okulumuz öğrencilerinden Vildan Kelek Seyfi Alanya Atmalar Kış Türkiye Şampiyonasında çekiç atmada Altın Madalya, Özlem Uçar ise Okul Sporları Kros Türkiye Şampiyonasında 3000 metrede bronz madalya kazanmışlardır. Şahsım, Öğretmenlerim ve Öğrencilerimiz adına bizlere her konuda destek olan İl Müdürümüz Cemil Çağlar’a teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Müdürü Cemil Çağlar da konuşmasında “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'tan aldığımız büyük güç ve Tokat Valiliğimizin büyük katkıları ile tüm imkanlarımızla sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda Seyfi Alanya Atmalar Kış Türkiye Şampiyonasında çekiç atmada Altın Madalya kazanan Sporcumuz Vildan Kelek’i ve Okul Sporları Kros Türkiye Şampiyonasında 3000 metrede bronz madalya kazanan Özlem Uçar’ı göstermiş oldukları azim ve çaba sayesinde elde ettikleri dereceler ile bizleri gururlandırdıkları için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

İl Müdürü Cemil Çağlar ziyaret sonunda başarılı sporcuları birer hediye paketi ile ödüllendirdi.