Okul sporlarında şampiyonlar

 

 

Genç Erkekler Futbol’da Şampiyon Niksar Danışment Gazi Anadolu Lisesi

 

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 03-29 Aralık 2014 tarihleri arasında il ve ilçelerden toplam 24 takımın katılımıyla 2014-2015 yılı Okul Sporları genç erkekler futbol maçları Uzun Burun Sentetik Sahası'nda oynanan final maçları ile sona erdi.

            Toplamda 315 sporcunun katıldığı müsabakalarda Genç Erkekler kategorisinde çekişmeli ve centilmence gerçekleştirilen final maçında Turhal Sami Baklacı Anadolu Lisesi'ni maçın uzatma dakikalarında attığı golle 2-1 yenen Niksar Danışment Gazi Anadolu Lisesi, Genç Erkekler Futbolda İl birincisi oldu.

            Final maçları bitiminde gerçekleştirilen törenle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar dereceye giren takımlara kupalarını takdim ederek, ilimizi grup müsabakalarında temsil edecek olan takım idareci antrenör ve sporcularına başarılar diledi.

            İl Müdürü Cemil Çağlar, Şube Müdürleri Oktay Düzen, Ömer Besler ve Tokat ASKF Başkanı Sezai Işkın da genç erkekler final serisi maçlarını takip eden isimler oldular.

GENÇ ERKEK FUTBOL FİNAL SERİSİ SONUÇLARI

1.Niksar Danışment Gazi Anadolu Lisesi
2. Turhal Sami Baklacı Anadolu Lisesi
3.Erbaa Coşkun Önder Anadolu Lisesi

 

Gençler Bayanlar Basketbol’da Şampiyon Tokat Anadolu Lisesi

 

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 02-29 Aralık 2014 tarihleri arasında il ve ilçelerimizden toplam 28 takımın katılımıyla 2014-2015 yılı Okul Sporları genç bayanlar basketbol maçları Hüseyin Akbaş Spor Salonu'nda oynanan final serisi maçları ile sona erdi.

            Toplamda 283 sporcunun katıldığı müsabakalarda Genç Bayanlar kategorisinde çekişmeli ve centilmence gerçekleştirilen final serisinde normal süresi 46-46 eşitlikle tamamlanan maçta uzatmalarda etkili bir oyun sergileyerek Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesini 51-46 yenen Tokat Anadolu Lisesi, Okulsporları Genç Bayanlar Basketbol’da il birincisi oldu.

            Final maçları bitiminde gerçekleştirilen törenle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve Şube Müdürü Celal Yurdakul dereceye giren takımların kupalarını takdim ederek, ilimizi grup müsabakalarında temsil edecek Anadolu Lisesi idareci antrenör ve sporcularına başarılar dilediler.

            İl Müdürü Cemil Çağlar, Şube Müdürlerimiz Oktay Düzen, Celal Yurdakul ve Tokat ASKF Başkanı Sezai Işkın da genç bayanlar basketbol final serisi maçlarını takip ettiler.

GENÇ BAYAN BASKETBOL FİNAL SERİSİ SONUÇLARI

 

1.Tokat Anadolu Lisesi
2.Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi
3.Zile Dinçerler 75.Yıl Fen Lisesi

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat