Voleybol'da Çeyrek final vizesi

Anadolu Yıldızlar Liginde mücadele eden Tokat Yıldız Erkek Voleybol takımı C grubunu lider olarak tamamlayarak Çeyrek Final vizesini aldı.
            Sporun yaygınlaştırılması ve alt yapı sağlanması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması gibi hedefler doğrultusunda geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ANALİG, 2014-2015 sezonu Atletizm, Basketbol, Badminton, Masa Tenisi, Tekvando, Cimnastik, Hentbol, Voleybol, Judo, Karate ve Yüzme branşlarında 81 ilden sporcuların katılımıyla Anadolu Yıldızlar Ligi gerçekleştirilmekte.

            Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanlığı - Spor Genel Müdürlüğü koordinesinde oluşturulan Anadolu Yıldızlar Ligi Bay-Bayan Voleybol Grup Maçları 26-28 Aralık 2014 tarihlerinde Rize İlinde gerçekleştirildi.

            Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybolda C grubunda mücadele eden Tokat İl karması Yıldız Erkek Voleybol takımı, İyidere Spor Salonu'nda yapılan maçlarda Rize ve Gümüşhane İl karması yıldız erkek takımlarıyla yapmış olduğu maçlarda her iki takımı da setlerde 3-0 yenerek grup lideri olarak 23-25 Ocak 2015 tarihlerinde Karabük İlinde yapılacak olan çeyrek finalde İlimizi temsil edecekler.

 

            Yıldız Erkek Voleybol İl karması İdareci, antrenör ve sporcuları tebrik edildi. Karabük ilinde yapılacak Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final müsabakalarında başarılar dilendi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat