İşaret dilini öğrendiler sertifikalarını aldılar

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü birimlerinden Gençlik Merkezi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı çalışmalarını sürdüren Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu işbirliği içerisinde açılan İşaret Dili Kursu’nda başarılı olan kursiyerler için Gençlik Merkezi toplantı salonunda sertifika töreni düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili İbrahim Tarun, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Baş Müdür Yardımcısı Ahmet Duran Dursun, Şube Müdürleri Celal Yurdakul, Ömer Besler, gençlik liderleri ve kursiyerlerin katılımları ile gerçekleştirilen sertifika töreninde açılış konuşmaları Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Baş Müdür Yrd. Ahmet Duran Dursun ve İl Müdür Vekili İbrahim Tarun tarafından yapıldı.

Açılış konuşmaları ve keman dinletisi sonrasında kursu başarı ile tamamlayan katılımcıların belgeleri İl Müdür Vekili İbrahim Tarun, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Baş Müd. Yrd. Ahmet Duran Dursun, Şube Müdürleri Celal Yurdakul, Ömer Besler, Kurs Hocası Levent Türkmen tarafından verildi.

 

Tören sonunda katılımcılara meyve suyu ve pasta ikram edildi. 

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat