Atletizmde Türkiye Finallerindeyiz

Çorum ili Bozboğa Köyü Kros Parkuru’nda 8 ilden toplamda 128 bay-bayan sporcunun katılımları ile 25 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilen Atletizmi Geliştirme Projesi Bölgesel yarışlarında ilimizi temsilen katılan Yıldız Bay-Bayan İl Karması Takımı Üçüncü, Küçükler Bay-Bayan İl Karması Takımı Bayanlarda Birinci, Erkeklerde ise üçüncü olmuşlardı.

Atletizm İl Temsilcisi İbrahim Yıldırım, Çorum’un Bozboğa Köyü Kros Parkuru’nda yapılan Atletizmi Geliştirme Projesi Bölgesel Yarışmaları hakkında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil Çağlar’a açıklamalarda bulundu. “Şahsım ve Sporcularımız adına bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Müdür Vekilimiz Cemil Çağlar da ziyaret vesilesiyle yaptığı açıklamasında “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan aldığımız güç, Spor Genel Müdürlüğümüzün destekleri ve Tokat Valiliğimizin büyük katkıları ile tüm imkanlarımızla Sporun ve Sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda; Yıldız Bay-Bayan İl Karması takımımızı, Küçükler Bay-Bayan İl Karması Takımımız Bayanlarda Birinci, Erkeklerde ise üçüncü olan sporcu gençlerimizi tebrik ediyor, 10 Mayıs 2014 tarihinde Adana ilinde yapılacak olan Atletizmi Geliştirme Projesi Türkiye Finalleri’nde başarılar diliyor ve ilimizde atletizm branşında bir birinden yetenekli gençleri kazandırdıkları için tüm antrenörlerimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Müdür Vekili Cemil Çağlar Atletizm İl Temsilcisi İbrahim Yıldırım’ı yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Cintimar tarafından gönderilen teşekkür belgesini takdim etti.

 

Ziyarette Spor Şube Müdürü Ömer Besler de hazır bulundurlar.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat