Futsalın yıldızlarına kupaları verildi

 

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, ilimizde Ulusal Spor Müsabakalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

2014 yılı Şubat ayında, 11 İl, 21 Takım, 42 İdareci-Antrenör ve 220 Bay-Bayan Sporcu olmak üzere toplamda 262 kişinin katılımlarıyla Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları ve 7 İlden toplamda 200 katılımcı ile TOKİ Kros Parkurunda Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe Yarışları ile 2014 yılı Mart ayında, 12 İl, 21 Takım, 42 İdareci-Antrenör ve 200 Bay-Bayan Sporcu olmak üzere toplamda 242 kişinin katılımlarıyla. Okul Sporları Küçükler Voleybol gurup müsabakaları, 21– 23 Mart 2014 tarihleri arasında 11 İl, 21 Takım, 42 İdareci-Antrenör ve 250 Bay-Bayan Sporcu olmak üzere toplamda 292 kişinin katılımlarıyla, Hüseyin Akbaş Spor Salonunda oynanan Küçükler Bay-Bayan Basketbol Grup Müsabakalarına İlimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilmişti.

İlimiz bir büyük organizasyona daha 07-10 Nisan 2014 tarihleri arasında 8 İlden, 16 Takım,32 İdareci-Antrenör ve 210 Bay-Bayan Sporcu olmak üzere toplamda 242 kişinin katılımlarıyla, Uzun Burun Ali Yücel Spor Salonunda oynanan Yıldızlar Futsal Bay-Bayan Yarı Final Grup Müsabakalarına da ev sahipliği yaptı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil Çağlar yaptığı açıklamada “Bu organizasyonlar hem İlimizin tanıtımına hem de Sosyal ve Ekonomik açıdan da gelişmesine katkısı büyük olmuştur. İl Müdürlüğümüz gelen kafilelerin İdareci, antrenör ve sporcularına ilimizin misafirperverliğini göstererek, kafileler ilimizden memnun ve mutlu bir şekilde uğurlanmıştır. Uzun Burun Ali Yücel Spor Salonumuzda birbirinden çekişmeli ve centilmence geçen maçlar sonucunda Yıldız Bayanlarda Zonguldak Kozlu Alparslan İlkokulu, İstanbul Sultan Gazi Hacı Mehmet Cıngıl Ortaokulu, Yıldız Erkeklerde Adana Meryem Abdürrahim Gizer Ortaokulu ve Gaziantep Vali Lütfullah Bilgin Ortaokulu guruplarını birinci olarak tamamlamışlardır.” dedi.

Dereceye giren takımlara kupaları Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil Çağlar, Spor Şube Müdürü Ömer Besler, Tesis Amiri Yavuz Konyar ve Tokat Futbol İl temsilcisi Şahap Kural tarafından takdim edildi.

 

Gruplarında Birinci olan Takımlar 2013 – 2014 Okulsporları Yıldızlar Bay-Bayan Futsal Türkiye Final Müsabakalarına katılma vizesi aldılar.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

  1. CEVDET GÖREN
    12 Nisan 2014 Cumartesi Saat 14:41

    Gösterilmiş olan kusursuz organizasyon başarısından ve mükemmel misafirperverlik dolayısıyla tüm TOKAT iline öğrencilerim ve okulum adına sevgi ve saygılarımı sunarım. Cevdet GÖREN Yıldız Futsal Birincisi Zonguldak Kozlu Alparslan Ortaokulu Müdürü

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat