Özel sporculardan Gençlikspor ziyareti

Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi Okul Müdürü Tuncay Arslan, İdareci Hayrettin Kartal, Şükrü Avşar ve Özel Sporcuları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cemil Çağlar’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete, Spor Şube Müdürü Ömer Besler de katılım sağladılar.

Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi Spor Kulübü Başkanı Tuncay Arslan “Özel sporcuların yapabildiği 14 branştan 4 branş ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemlerde farklı branşlarda da faaliyet göstereceklerini Kulüp olarak 24-26 Mart 2014 tarihlerinde Antalya ilinde yapılacak olan Akdeniz ve Karadeniz bölgeleri Atletizm yarışlarına katılarak, Özel Sporcularımız, Uzun atlama, gülle atma ve koşu yarışmalarında mücadele edeceklerdir.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdür Vekilimiz Cemil Çağlar “öncelikle Okul Müdürü Tuncay Arslan’a, Kulüp yönetimine bu çocuklarımızı bir çatı altında toplayıp onlara sporu aşılamayı çabalayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Özel Sporcu Çocuklarımızın, başarı duygusunu tatması, öz güvenlerinin gelişmesi, spor vesilesi ile sosyalliklerinin artması amacıyla kurulan Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi Spor Kulübünün çalışmaları hep devam eder ve özel sporcularımızla da Türkiye’de ciddi başarılara imza atarız. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından Özel Sporcularımızın daha iyi şartlarda çalışmaları için Kulüplerimize Maddi yardımda bulunmaktadırlar. Bu bağlamda “Sporda Engelleri Kaldırıyoruz” projesi kapsamında İlimize tahsis edilen Özel Sporcularımızın kullanımına uygun olarak tasarlanmış aracımızla sporcu gençlerimizi evlerinden alıp, antrenman salonlarına ulaştırarak, Gençlerimizin daha rahat bir şekilde sportif çalışmalarını gerçekleştirmeleri konusunda hizmetlerimize devam etmekteyiz.” Dedi.

 

İl Müdür Vekilimiz Cemil Çağlar konuşmasının devamında “Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’tan aldığımız güç, Spor Genel Müdürümüz sayın Mehmet Baykan'ın destekleri ve Tokat Valimiz sayın Mustafa Taşkesen’in katkıları ile Sporun ve Sporcunun Adresi olan bir kurum olarak bütün imkanlarımızla özel sporcularımıza destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Şahsım ve Kurum personellerim adına yapmış olduğunuz güzel faaliyetlerden dolayı sizleri tebrik eder, Antalya ilinde yapılacak olan Özel Sporcular Atletizm Bölge yarışmalarında da sporcu gençlerimize başarılar dilerim.” dedi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat