Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü’ne ASKF Ziyareti

Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Gürsel Yıldız, Genel Sekreter İbrahim Altunsoy, Başkan Yardımcısı Ali Eraslan, Futbol İl Temsilcisi Şahap Kural, ASKF Yönetim Kurulu üyeleri Nurettin Dağdelen, Erol Demirvuran, TÜFAD Başkanı Ercan Süsoy ve İl Hakem Kurulu Başkanı Üzeyir Akdi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Cemil Çağlar'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ASKF Başkanı Gürsel Yıldız ve katılımcılar “İl Müdür V. Cemil Çağlar’a yeni görevinde başarılar dileyerek, amatör spor kulüplerinin yapısı, çalışması ve sorunları hakkında bilgi verdiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Cemil Çağlar ise Amatör spor kulüplerinin ülke gençliği için faydalarından bahsederek, gelecekteki sportif başarılar için Amatör spor Kulüplerinin önemli bir yerde olduğunu belirtti. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ve Spor Genel Müdürlüğü’nün Amatör Spor kulüplerine vermiş oldukları önem doğrultusunda, Sporun ve Sporcunun adresi olan kurum olarak amatör spor kulüpleri için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti.

 

 

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat