İzcilerin Gençlik Spor ziyareti

Tokat Topçam İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Kulüp Başkanı Mustafa Uçaroğlu, İzcilik Grup Başkanı Kadir Altınnur ve sporcu gençlerle birlikte, 15-22 Şubat izcilik haftası dolayısı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’ı ziyaret ederek hem yeni görevinde başarı dilediler hem de faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Kulüp Başkanı Uçaroğlu “ilimizde gençlik alanında ve sportif alanlarda yaptığınız başarılı çalışmalarınızdan dolayı, şahsınıza ve kurum personellerinize teşekkür ediyorum." dedi.

 

İl Müdürü Cemil Çağlar da ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi ve “ziyaretlerinden dolayı Topçam İzcilik Gençlik ve Spor kulübü Derneği Başkanına ve sporcu gençlere teşekkür ediyorum. Sporun ve sporcunun adresi olan bir kurum olarak sosyal, kültürel ve sportif alanda projeler üretmekte ve gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimizi faaliyetlerimize daha fazla katılım sağlamanızı ve özellikle de gençlik merkezimize davet ediyor, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Haber Etiketleri:

YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yapılmadı...

Haberi Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat