MHP Tokat Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erkan İkikat
MHP Tokat Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erkan İkikat

MHP Belediye Başkan Adayı Erkan İkikat, dernek, mahalle esnaf gezilerine devam ediyor. Anlatıyor, dinliyor, cevaplıyor, not alıyor ve dur durak dinlemeden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İkikat, sevgi gezileri olarak adlandırdığı seçim çalışmalarında yaptığı konuşmalarda Tokat’ın hak ettiği konuma geleceğini ifade ederek şunları söylüyor:

“Sevgili Tokatlıların huzuruna çıkıp, onlarla görüşmek, söyleşmek, dertlerini dinlemek Tokat’a dair önerilerini almak, bizim yorgunluğumuzu aldığı gibi, ayrıca bizleri motive etmektedir. Gerek esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederken, gerekse dernek ve mahalle toplantılarımızda bizlere gönüllerini açan sevgili hemşerilerimiz de, o muhteşem ilgi ve sevgiyi görünce, o zaman gerçekten tokat için tek yürek olduğumuzu daha iyi anlıyoruz.

Demek ki bizler durduk yere; “ Tokat İçin Tek Yüreğiz” dememişiz.

İnanın ki bu ilgi ve sevgi karşısın da eziliyorum ve mahcup oluyorum. Biz bu gönül insanlarına daha güzel nasıl hizmet ederiz, bu güzel şehri nasıl kentleştiririz, nasıl marka haline getiririz diye, değerli arkadaşlarımız ile birlikte gece gündüz çalışıyoruz.

PROJELER AÇIKLANACAK

MHP Tokat Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erkan İkikat, Tokat ile ilgili çok önemli projelerinin olduğunu ve çok yakında bunları kamuoyu ile paylaşacaklarını belirterek konu ile ilgili de şunları ifade etti:

“Tokat’ın yıllarca ihmal edilmiş, bir türlü çözülememiş meselelerini masaya yatırdık. Trafik sorunundan, kapalı Pazaryerine, yeni yerleşim alanlarından, imarda yaşanan sıkıntılara kadar, ne var ne yok hepsini elden geçirdik.

Neticede gördük ki bu şehrin halledilemeyecek hiçbir sorunu yok. Yeter ki inanın, yeter ki meselelere vakıf olun. Çok şükür bütün sorunlar ile ilgili çözüm odaklı, projelerimizi ürettik.

 

En kısa zamanda sevgili hemşerilerimiz ile bu güzel çalışmaları paylaşacağız.”