TOKAT GAZETESİ

TOKATSPOR, 8 İSMİ DAHA BORDO BEYAZ RENKLERİNE BAĞLADI

Tokatspor’da bir yandan kamp çalışmaları, bir yandan da transfer çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Liglerin başlamasına kısa bir süre kalan şu günlerde Tokatspor’da ideal bir kadro kurma çalışmaları devam ederken, borda beyaz renklere 8 oyuncuyu daha eklendi.

*****

Transfer olan oyuncuları kısaca tanıyacak olursak, Büyükçekmece Tepecikspor’dan defans oyuncusu Hasan ERBEY, Karagümrükspor’dan forvet oyuncusu Ercüment Eray ATAKLI, Van Belediyespor’dan forvet Emre AKTAŞ, Bugsaşspor’dan Tokatspor’un eski oyuncusu forvet Arif ÇOBAN, forvet oyuncusu Burak KARA, orta saha oyuncusu Yaşar YURDUSEVEN ve defans oyuncusu Murat CÖMERT, Tokatspor altyapısından yetişen genç kardeşimiz, orta saha oyuncumuz Recep TÜRKÖZ ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Şimdiden hayırlı olsun diliyoruz.

*****

Transferlere baktığımızda çoğu oyuncunun tecrübeli ve yetenekli olduğunu görüyoruz. Öyle zannediyorum ki bu sene sahada çok farklı bir Tokatspor izleyeceğiz. Bu takım benim tahminim ilk 5’in içinde olur. Artık bu sene ligden düşmeme korkusu değil, bir üst lige çıkmanın hesaplarını yaparız. Çünkü yapılan transferler bu sene Tokatspor’u çok farklı yerlere taşıyacaktır.

*****

Hafta sonu Nevşehir’e bir haftalık kamp yapmaya gidecek Tokatspor Cuma günü öğleden sonra hareket edecek ve bir hafta sonra geri dönüp çalışmalarına kendi tesislerinde devam edip lige hazır bir şekilde girecekler. Burada liglerin başlaması ile birlikte taraftarı ile şehri ile bir bütün haline gelip, bu takıma lig sonuna kadar destek vermeliyiz. İyi bir oluşum var, bunu çok iyi değerlendirelim.

*****

Eğer bizler, sizler ve onlar birlik ve beraberlik içinde olursak, inanıyorum bizi kimse yıkamaz. Birlik ve beraberlikten her zaman kuvvet doğar. İçimizde bu oluşuma gölge düşürecek kim olursa onları içimizden ayıklayalım. Çünkü bu tür insanlar her zaman kulübe zararları dokunmuştur.

*****

            Yeni bir oluşum ile birlikte nice şampiyonluklar yaşamak üzere hep beraber el ele verip birlik ve beraberlik içinde olalım.

 

ÇETİN KAMİL GENÇ / SPOR ATEŞİ

YORUMLAR

    Bu yazıya henüz yorum eklenmedi.

Köşe Yazısını Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat