TOKAT GAZETESİ

Başarılar Tokatspor

Tokatspor’umuzbu sezon beklenen ikinci kongresini gerçekleştirerek (olağanüstü kongre) yeni yönetim kurulunu seçti. Biz de bu satırlardan yeni seçilen Yönetim Kurulumuza şahsım ve tüm Tokatlılar adına kocaman bir teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

            Tokatspor’umuzun bir ay evvel yapılması gereken olağan genel kurulundan sonra bu hafta yapılan olağanüstü kongresine kadar geçen süreci incelediğimizde gözümüze takılan şu hususları belirterek siz gerçek Tokatlılarla paylaşmak istedik:

1) Bir defa, ilimizin Valisi sayın Cevdet Can ile Tokat’ımızın yetiştirdiği, öz çocuğu, kendisinden her alanda büyük hizmetler beklediğimiz Belediye Başkanımız sayın Eyüp Eroğlu’nun, son zamanlarda Tokatspor’umuza yaptıkları gerek maddi gerekse de manevi katkıları biliyorve kendilerine tüm Tokatlılar adına teşekkür ediyoruz.

Sayın Belediye Başkanımızdan bu katkılara devam etmesini, Tokatlıları temsil eden Tokatspor’umuzu da daha üst kategorilere çıkarmak için Sivas Belediyesi’ni, Çorum Belediyesi’ni, profesyonel takımlarını gözden geçirerek incelemesini ve onların yaptıklarını Tokat’ımızın şartlarına da uygun şekilde yapılmasını bekliyor ve temenni ediyoruz. Her zaman olduğu gibi kendisine güveniyor, hem Valimize hem kendisine Tokatspor’u sahiplendikleri için teşekkür ediyoruz.

2) Tokatspor’da görev almak, işi devam ettirmek kolay değil. İşin maddi boyutuyla beraber bu işi yönetecek bir Yönetim Kurulu teşkil etmek hiç de kolay değil. Kim ne derse desin, kendisiyle eş değerli olan Amasya, Çorum, Yozgat, Erzincan, Erzurum vs. gibi olan vilayetlerimiz daha alt kümelerde bulundukları halde 3 dönemdir Tokatspor’umuzun halen 2. Lig’de yer almasında en önemli sebep, elini taşın altına sokan, ateşten gömleği sırtına geçiren, Tokatspor için çalışan hemşehrimizsayın Emin Yılar ve kendisi ile aynı mücadelede yer alan Yönetim Kurulumuzu teşkil eden gerçek Tokatsporlu yöneticilerimizin gayretleridir. Bunları takdir etmek, onları üzecek davranışlar yerine, onları onure edecek şeyler yapılmalıdır. Bu hususu tüm Tokatspor’lular sahiplenmelidir.

3) Tokatspor’umuzu tüm Tokatlıların seçtiği yeni siyasilerimizden tutun da Tokat’ımızda Tokatlılardan maddi kazanç elde eden tüm kuruluşların da karınca kararınca maddi ve manevi sahiplenecek davranışlar beklenmektedir. Bu hususun hassasiyetle yerine getirilmesi için çalışmalar yapılmalıdır.

4) Tokatspor’umuzun yeni seçilen Yönetim Kurulu’nun profesyonel bir yapılanma içinde olduğu gözlemleniyor. Yönetim Kurulumuzda ilk defa bir bayan Yönetici olarak görev alan sayın Işıl Feray Karabekiroğlu hanımefendiyi tüm Tokatlılar takdir ediyor ve teşekkürlerini belirtiyorlar.

 

Yeni Yönetim Kurulumuza buradan tekrar başarılar diliyor, sayın sporseverlere sevgi ve saygılarımızı. Selamlarımızı sunuyoruz.

YORUMLAR

    Bu yazıya henüz yorum eklenmedi.

Köşe Yazısını Yorumla

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *


Tartışma Başlat